наш KyivStar(068) 129 68 78 наш Vodaphone(050) 329 68 78 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 10:00-22:00
call back
обирай та забирай! Знижки -15%

Години роботи Гейша Food 10:00-22:00

Про нас

Хто ж ми - "Гейша фуд"? Історія створення нашого бренду не вигадана і не зовсім така крута, як у кіно ... Ну не були ми в Японії, не дружили з гейшами і круту японську кухню нам так і не вдалося спробувати в нашому улюбленому Харкові. Не будемо перераховувати, скільки славних закладів нам довелося відвідати, але жодного разу нас не змогли обслужити і нагодувати так, щоб ми пішли абсолютно всім задоволеними і щасливими.
Так і з'явилася прекрасна ідея - самим створити "Гейша фуд" - ідеальну їжу і супер обслуговування для своїх гостей! Адже гейша - буквально означає "людина мистецтва", а в нашому випадку - мистецтва приготування їжі ...

Ми хочемо пригощати Вас тільки вишуканими стравами, щоб Ви отримували справжнє задоволення не тільки від їх приголомшливого смаку, але і отримували від них справжню користь, тому що ми готуємо їх виключно з правильних продуктів.

Ні для кого не секрет, що смак суші або салату залежить саме від того, з яких саме риби, салату, соусу або рису зроблено це блюдо. У складі своїх страв ми використовуємо тільки охолодженого свіжовиловленого лосося, який не втрачає своїх якостей і найбільш корисний для нашого організму, а не замороженого, тільки справжній сир Філадельфія і справжній японський рис.

А тепер - майстер-клас "інструкція з поїдання наших суші".

Як їсть суші звичайна людина? Вона бере суші і вмочує рис в соєвий соус, потім кладе собі на язик соєвий соус і рис, тобто сам лосось залишається чистим і йде тільки на верхнє піднебіння. В результаті у нас зовсім не відчувається смак самої риби, тому що основна маса рецепторів розташована в нижній частині нашого рота.
Як же робить справжній японець? Він знімає лососину з рису, бере і вмочує її в соєвий соус, потім кладе її назад на рис, потім всю цю сушку перевертає і кладе собі рибу так, щоб вона повністю лягала на язик. Саме язик відчуває смак риби. Споживай наші суші, як справжній японець!

зроблено з любов'ю
Гейша Food
(068) 129 68 78
(050) 329 68 78

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наша адреса у Харкові:
м."Історичний музей"
вул. Пушкинська, 10
10:00-22:00
© 2020 Geisha Food. All Rights Reserved.